Mercedes Benz 250 D

Shitet nga: Haki 04 Gsh 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Makina eshte ne gjendje shume te mir mekanike dhe inerir dhe karroceri te pa demtuar, radio Cd, klima automatike mbylje automatike, full optimal motori ecotech, euro 1750 tratabil. Munde te shiqojet dhe provojet me marveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim