Shes kuken per mercedes dhe vekter dhe etjera

Shitet nga: Mercdes Dje 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shes kuken. per mercdes 50 ero. per ma shum 044 317 654 ose ne veber+377 44 317 654 plus edhe kuken per opell vekter qimimi 30 ero po ashtu edhe per golf 2 e tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim