Nissan

Shitet nga: Veture 25 Mar 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Terrano
Shes veturen Nissan Terrano viti i prodhimit 1990 ,me regjistrim deri me 03-03 -2017 .
Vetura osht ne gjendje prefekte nuk ka nevoj kurgjo me investu .
Vetura posedon edhe dy ndrrues te shpejtesive 4x4 dhe ka dy pal goma per vere dhe dimer. Ni pal fellne , ni pal bandash te thjesht , vetura posedon centrall per mbyllje dhe xhamat i ka elektronic.
Ndrrim i mundeshem me golf 2--1.6 diesel
Ju mirepret Adem Hyseni --044-324-037
Numri per viber -----+37744-274-003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim