Shes xhipin Nisan Terano

Shitet nga: Adem Hyseni 20 Shk 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Terrano
Shes Xhipin Nisan Terano ne gjendje shum te mire ka dy pale goma, te veres dhe te dimrit ,kam dy ndrruesa te shpejtesis 4x4 (Rezerv) ka rexhistrim deri ne 02.03.2016

Me respekt Ademi

044 324 067
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim