Opel Corsa A/ 1.3 -88

Shitet nga: Dritoni 03 Shk 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Shes veture e tipit Opel Corsa A.
1.3 benizne me shpenzime minimale
Vetura eshte e punuar extra mire ne karaseri dhe ne gjendje shume te mire teknike.
Goma pothuajse te reja M+S

Vetura eshte ne RKS.
Cmimi 950 (I negociueshm)
Veturen mund ta shihni vikendeve
Per me shume foto shkruaj ne e-mail adresen: opel.cors.a.ks@gmail.com
Dritoni: 044 27 68 52
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim