Opel Kadett 2.0 I -88

Shitet nga: Sefer 15 Mar 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Dardanë
Vetura eshte e tipit Opel Kadett 2.0 I. Nuk eshte ne gjendje te rregullt, por me nje investim te vogel mund te kthehet ne perdorim. Me dy pale fellne, te dimrit dhe te veres. E ka te rregulluar nje pjese te sistemit me gas. Per informata me te hollsishme kontaktoni ne numrin e tel: 044 711 073.Qmimi fiks eshte 800 Euro por mund te bejm zbritje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim