Opel Omega 2.0 -87

Shitet nga: hekrem 06 Pri 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Dardanë
opel omega 2.0 vetura eshe ne gjendje te rregullt bejm dhe ndrrim me omeg posedon centrall hidraulik gjamat elektronik edhe pasqyret gomat i ka treja te dimrit eshte e rujtme si jasht ashtu edhe brenda kuruzijon nu ka per ma shum informata na kontaktoni ne tel regjisrim 15 05 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim