Opel vectra 1.9 dizell -08

Shitet nga: Ibish 08 Krr 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Dardanë
Shitet opel vectra 1.9 cdti me krejt opsinet e mundshme, kerri eshte me tabela gjermonis dhe eshte ne emer temin i kam edhe fakturen e blerjes ne vitin 2010 e kam ble 17 100 euro. Pres bleres serioz... vetura eshte karavan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim