Opel vectra 2.0 benzin -00

Shitet nga: Aksem 03 Pri 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Dardanë
Shese autoveturen opel vectra 2.0 benzin.
Viti i prodhimit 2000
Vetura siq po e shihni eshte akoma me tabela te zvicres.
Automjeti nuk ka dogane te paguar.

Gjendja perfekte
Me klime
Fellna
Gomat pothuajse te reja
Radio me cd e komandiar edhe nga timoni

Qmimi 1500 euro i pa diskutueshem
Ju lutem tregetaret dhe te interesuarit jonserioz jane te lutur te mos shqetesojne kot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim