Opel Ascona 1.6Dizel

Shitet nga: Nebi Ahmeti 26 Dhj 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

445 EUR

Viti: 1984
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Ascona
Shes Opel Ascon 1.6 Dizel e qlajmruar ne ngjendje te Rregullt me boshpumpa t'ndrrume dhe me tabela Gl dhe KS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim