Opel askona 2.0

Shitet nga: Ahmet 05 Shk 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Ascona
Shitet vetura ne gjendje te rregullt teknike shitet sepse kam mar vetur tjeter dhe nuk po e peerdori boj edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim