Opel Corsa -02

Shitet nga: Agron Thaçi 24 Jan 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
I prodhuar nfund 2002
Benzins , 1000Kubik
Me Fellne dhe Goma te dimrit
Hidraulik
ABS
Central
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim