Shes Opel Meriva

Shitet nga: Valdet Maliqi 29 Nën 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
Shitet Opel Meriva
I ardhur nga Zvicrra
119000 kilometra(km jane te garantuara)
I perdorur vetem nga ne ne Kosove
Shume i Ruajtur
Regjistrim deri ne korrik te vitit 2016
Pa asnje defekt..
Automjet i rehatshem,shume komod dhe familjar me harxhime minimale..
Te interesuarit kontaktoni ne keta nr te telefonit:
+377 45 473 873 (Viber-Whatsap)
+386 49 351 362...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim