e ardhur sot nga zvicrra

Shitet nga: ad 22 Jan 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
vetura posedon senzore, komand ne timon, dypal goma me alufelge, klima automatik, vetura eshte shum e ruajtur dhe e sapo ardhur nga zvicrra posedojm edhe libren e servisit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim