Opel Vectra 1.9 TDI -05

Shitet nga: isuf arifi 16 Jan 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
SHitet opel vectra viti i prodhimit nfund 2005.
Eshte 1.9 TDI ngjyre e bardh karavan,automatik tip tronik.Kl 211.000Te verteta.I ardhur nga Zvicra.Dhe eshte ne gjendje shum te rregullt me goma te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim