opel vectra

Shitet nga: Ramadan 19 Gsh 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet opel vectra ne gjendje te rregullt.
Regjistrim deri ne muajin e 12 (dhjetor).
E rujshme brenda dhe jasht.
Dritaret elektronike (tparat).
2.0 kubik (2000).
Benzin dhe plin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim