peugeot

Shitet nga: ad 24 Jan 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 607
vetura eshte e ardhur nga zvicrra dhe posedon konfor extra, dypal goma dhe dypal fellge, navigation, automat-tiptronic, 6 shpejtsi,, klimatronic, uleset me nxemje edhe ne uleset mbrapa , memorje, xenon, lekur e zez, klimatronic, full extra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim