Renault Kangoo

Shitet nga: Diamant 21 Shk 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Renault Kangoo
1.9 Dizel
4 dyer
2 ulese
Viti : 2000
I doganuar dhe i regjistruar
Regjistrim deri me 23 dhjetor 2016
Eshte ne gjendje te rregullt.
Ka kuken per terheqje.
Goma te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim