Renault Megane dci -04

Shitet nga: NIKOLA 13 Shk 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shitet vetura Menage Privilege shume e rujtne dhe me shume extra dokumentacion
-Manual 6 shpejtesi me 131 PS
-Hnds Free (Hapje mbyllje automatike)
-Klima Tiptronic
-Enterier Lekur
-ESP/ ASR/ ABS

-Sensora Shiu, Auto Senzora per drita.
1vjet Rigjistrim
Viber +38649180105
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim