Renault Trafic

Shitet nga: irfan 08 Sht 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Trafic
Shes Kombi Renault Trafic viti 2006 me 256000 km
ka te ndrruar : rrypin e motorrit , pompen e ujit dhe pompen e ingjeksionit ne 250.000 km
po ashtu edhe Korpen, llamellen, drubllager (sdi shqip qysh e quajn)
servisin e ka te kryer :vajin , filterat , pllaketat
Eshte shume i pershtatshem per ndermarje
Kombi gjindet ne france nese keni interesa mund ta sjelli ne nje vikend
qmimi eshte 4000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim