Toyota Yaris 1.0

Shitet nga: Agim Dermaku 09 Dhj 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Yaris
Shes veturen Toyora Yaris ne gjendje te shkelqyshme.
Vetura eshte i ardhur nga zvicra dhe i rigjistruar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim