URGJENT SHITET KADETI CARAVAN.1.7D-90-REGJISTRIM..

Shitet nga: Qamil 30 Dhj 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   600 EUR

Komuna: Dardanë
Shitet ose Ndrrohet vetura Opel Kadet Caravan 1.7 Diesel motor Gjerman viti i prodhimit 1990 ngjyr e kalter metalike siq shihet edhe ne fotot e paraqitura.
Është ne gjendje teknike shumë te mirë si mbrenda ashtu edhe jasht dhe nuk hargjon aspak vaj me garancion , hargjimet e karburantit i ka shumë ekonomike 5 litra per 100 km!. . Çmimi i shitjets 500 Euro por i padiskutushëm pres vetum blers serioz Flm per mirkuptim .
Regjistrimi i skaduar dhe eshte i qlajmuar me koh dhe nuk ka denim.per info. shtesë kontakto ne telefonin e lartëshenuar FLM per mirkuptim dhe te gjithë të kontaktuarit i pershendes pa marrë parasysh a gjejmë mirkuptim ne shit-- blerje apo per ndrrim
Vrejtje:motorri ka nje defekt ku e humb dhe e qon ne karter te ules , bateri nuk ka , dera e majt duhet me u riparu dhe auspuhi duhet mu saldu.I gjith riparimi kushton 100 sipas mekanikut.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim