VW Golf 2 dizel -90

Shitet nga: Serfer 03 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Dardanë
Vetura eshte ne gjendje te rregullt, nuk esht hipotek dhe ka rexhistrim deri ne fund te muajit nentor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim