VW Passat 1.6 Sport -98

Shitet nga: Valdrini 30 Mar 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Dardanë
Shitet Vw passati 1.6 i po sa ardhur nga Zvicrra, osht ne gjendje shume te mir.
Ka 17 zoll Aluminfellge me goma te reja te veres.
Klima automatik
Xhama elektrik
Osht i servisum.
Ngjyre te gjelbert metalike
Osht ne gjendje shume te mir dhe osht krejt extra...
Osht shume ekonomik...


Nuk e ndrroj vetem e shes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim