Volvo V70 Benzin

Shitet nga: Ylber 08 Jan 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: V70
Shitet Volvo V70 e qlajmruar dhe posedon klim airbag karrikat me nxemje etj.etj.Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim