vw golf 4 1.9 tdi -03

Shitet nga: jetmri 22 Shk 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Dardanë
shitet golf 4 i ardhur nga zvivrra 1.9 dizel osht tdi me 1 te kuqe esht ne gjendje te rregull esht i pa donganur viti 2003 me klim me felge te reja dhe guma osht manual veura posedon abs esp airbag , klim ,gjamat me rrym ne 4 dyert pasqyret po ashtu centrall dhe 5 shpejtsi dhe servivisn e ka. Ju mirpresim ne topanic DPZ..zeqiri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim