Bonseki ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Behar 22 Nën 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Shitet bonseki ne gjendje te rregullt dhe me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim