Makina per autolarje

Shitet nga: Ismajl rrudhani 03 Mar 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makinat jan te reja dhe jan italjane INTERPUMP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim