Makinen ger per prerjen e plastikes dhe drurit

Shitet nga: gezim 14 Maj 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
shes makinen ger per prerjen e plastikes dhe drurit ben prerjen ne 360shkall ne gjendje shum te mir bejm ndrrime per ma shum lajmrohuni ne tel 04215052 dhe me viber pas ors 20:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim