Mjete pune

Shitet nga: ILMI JERLIU 31 Maj 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Mjete te punes te ardhura nga zvicra, te gjitha pjeset jane origjinale dhe me qmim te volitshem! Gjendemi te udhkryqin DHEU I BARDH - DARDANË - GJILAN. (CREP)
kontakt: 045 936 999
044 989 747
044 552 834
viber, whatsapp: +377 44 989 747
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim