Shtang dhe motor fleks

Shitet nga: Pérparimi 29 Shk 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Shitet shtanga dhe motor fleksi per qdo info kontakto nkit nr Edhe viber +37744291500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim