Dritare

Shitet nga: Kryeziu 17 Pri 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   390 EUR

Komuna: Dardanë
Dritaret e ballkonit (mbulojes) komplet , gjatsi 6m Me 1m latresi dhe 2.40 m me 1.20 dhe1.40 lartesia.Dritaret jan sikur te reja shum pak te perdorura ,arsyesja se nuk jetoj ne Dardane. Dritaret i kam hjekur aty ku kan qen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim