Dyer dhe dritare te shtepise

Shitet nga: Lulzim Kryeziu 29 Mar 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Nje dere e hymjes e aluminit dy pjes 210x146 cm. Me xham te padukshem


Nje dere e ballkonit e drurit 227x76 cm.Komplet me xhama.

Tri dyer te dhomave te drurit te plote 200x86 cm.

Kater dritare te drurit me roleta te drurit 140x140 cm.Komplet me nga dy xhama.

Tri dritare te drurit me roleta te drurit me 140x120 cm.Komplet me nga dy xhama.

Mundenu ti shikoni pa problem kur te deshironi

Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim