Gypa,blloka,kocko,ansore,ujore,vazo,ogjaq nga be..

Shitet nga: gezim 27 Maj 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
shes gypa te betonit prej fi/200 deri fi/1500,blloka betoni 20x20x40 dhe 20x12x40 po ashtu edhe kocka disa modele ,ansore,vazo,kubza,ogjaqe,ujore shum lloje te modeleve tjera materiali eshte i kualitetit te lart prodhohet nga firma CANI KOMERC per ma shum lajmrohuni ne tel 044215052 po ashtu edhe bejm ndrrim dhe me viber pas ores 20:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim