Shitet

Shitet nga: Fisi 22 Nën 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Dardanë
Shesim dritaret dhe deren e hymjes nga materiali i bungut si ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim