kande

Shitet nga: Agim Mulaj 10 Pri 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë


shesum si dhe japum me qira shalltafne kande kravata shtylla

sipas marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim