Xhami prej druri

Shitet nga: Daut 18 Dhj 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Antikë dhe Art
e punuar e gjitha me dru prej dores
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim