DYER DHOME Excluzive me mbi 30 modele dhe ngjyra

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.SH "TREND" 16 Krr 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Përbërja:
Krahu i deres i perbere nga druri masiv 80 % I mbeshtjellur me mediapan (MDF) 8mm, dhe i plastifikuar me PVC gje qe e bene deren rezistente ndaj lageshtise dhe gervishjeve te lehta.
 Dimensionet e Derës: 200x90cm dhe 200x80cm
 Krahu i hapjes mund të përcaktohet gjatë montimit
 Dimensionet e Kornizës: 12-16 cm, 22-26cm dhe 28-32cm

 -Cmimi i Derës pa xham: 120 €
 -Cmimi i Derës me xham: 130 €
 -Extra cmimi per kornize te gjere 28-32 cm 10 €
 -Cmimi i Montimit: 15.00€

Transporti është GRATIS në gjithë Kosovën nëse porositen më shumë se 3 dyer

Gjendemi në Rr. Xhelal Hajda p.n. Rahovec, me saktesishte ndermjet stacionit te autobusave dhe Petrol Company.
Numri kontaktues:
049/700229
+38649700229- Viber.


Email:
trend.rahovec@gmail.com

Facebook:
https://www.facebook.com/ntsh.trend.5------------------------------------------------------------------


dyer te mbrendshme, dyr te mbrendshme, dyer t mbrendshme, dyr t mbrendshme, dyer te mrenshme, dyr te mrenshme, dyer t mrenshme, dyr t mrenshme, dyer te dhomave, dyr te dhomav, dyr t dhomav, dyer per dhome, dyer per dhoma, dyr per dhome, dyr per dhoma, dyr dhome, dritare, dritare plastike, dritare te plastikes, dritare t pllastikes, dritare pvc, dyer shtepie, dyer per shtepi, dyr shpie, dyr per shpi, dyer te blinduara, dyr te blinduara, dyer te blindume, dyr te blindume, kuzhine, kuzhina, laminat, dhoma gjumi, dhoma dite, mobile, mobilje, karrika, karriga, karrige, kauq, fotele, vitrina, vitrine, komoda, komode, dollapa, dollap, shtrat, krevet, krevat, televizor, televizion, rolete, roleta, roletne, dritare, gilindera, mbindriqim, garniture, garnitura, garnitur, dyr, dyer, dyr t mrenshme, dyr te mrenshme, dyr te brendshme, dyr t brendshme, dyr dhome, dyer dhome, dyr per dhoma, dyer per dhoma, bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba le
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim