DYER HARMONIK

Shitet nga: METI MONT Sot 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
DYER HARMONIK SIPAS PORORSIS
45 EURO METRI KATROR ME MONTIM
ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI
SHUM LLOJE TJERA 044 100 035 049 114 635.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim