Dere

Shitet nga: nderim 10 Tet 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes deren e hymjes te drurit shum te mir per arsye e kom ble njo te pllastikes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim