Dritare Sllovene

Shitet nga: Islam 27 Gsh 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dy dritare te mdhaja per dhoma dhe dy dritare te vogla gjithashtu shes edhe deren e hyrjes prodhim slloven qmimi per der te hyrjes esht 150 euro dy dritaret e mdhaja sbashku 150 euro dhe dy dritare te vogla 50 euro mundeni me thirr prej 5 shtatorit se nuk gjindem ne ks ju Faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim