Dritaret e drunit dhe dera

Shitet nga: Nazim 26 Jan 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dritaret e drunit njera osht me rolete dhe dera hymjes me dy kra qmimi 150 euro gjamat i kan vakum jan te perdorur numri i viberit +37744632411
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim