Shes deren e hymjes shum e mir

Shitet nga: Nderim 09 Tet 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren e hymjes shum te mir e jap me qmim shum te lir arsyeja po du me ble njo te re te pllastikes ose boj ndrrim me noj sen qe um konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim