dyer per dhoma viber+38345805512

Shitet nga: remi Sot 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer 60-120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim