Bimë dekorative

Shitet nga: Esat 21 Sht 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim mazidalla, smarak etj , mazidallat janë 1.50m te lartë, ndërsa smaraktë 1.70m .Gjendemi në fshatin Topanicë, komuna e Kamenicës.Numri kontaktues 044-311-972.


Ose ndërrim i mundshëm me veturë (pikap).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim