Bim

Shitet nga: Ajvaz maka 01 Mar 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Lule dhe bimë
Bim prodhimeve tona qe 20 vite mirmi prodhime tona ju mrpres ne ju garantom per prodhimeve tona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim