Bime dekorative

Shitet nga: m.morina 12 Pri 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Lule dhe bimë
shiten. smaragd,strickt.kollumna,racket,elvud,gllobus e etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim