Bime dekorative

Shitet nga: fatlum 02 Sht 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes bime dekorative mazidalla dhe smarak 3 vjeqar.Per me shum info lajmrohuni ne nr tel ose ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim