Druj dekurati-katallpa

Shitet nga: Nagipi 24 Mar 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Lule dhe bimë
*shesim druj dekurati-katallpa me qmimi te lire
*mundeni me ardhe e me i pa
*gjindemi ne fshatin koretin te dardanes-kamenicese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim