Druj dekurativ-katallpa

Shitet nga: Nagip 27 Pri 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   3 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Lule dhe bimë
*shesim druj dekurative
*drujt jane shume te mire dhe te lire
*gjindemi ne fshatin koretin te kamenices-dardanese
*qmimi me shumice 3€ me pakice 5€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim